Deni

Numri i postimeve : 134
Join date : 14/10/2008

nga 1-0 ne 1-4 Empty
MesazhTitulli: nga 1-0 ne 1-4   nga 1-0 ne 1-4 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:01 am

milan ka shenuar edhe nje fitore .kesaj rradhe duke mundur bolongen ne udhtim. ajo u kthye shum shpejt ne loj pasi qe golin e par ne ndeshje e shenou di vailo ne minuten e 09 . milan barazoi shpejt ne minuten e 13 me an te sedorf.milanin per her te par ne epersi e solli kaka ne minuten e 17 nga penaltia ndersa i njejti lojtar shenoi edhe golin e 3 ne minuten e 43 . me kete rezultat skuadrat shkuan ne pushim . nersa ne pjesen e dyt u shenua edhe nje gol me ane te david beckham i cili shenoi golin e par ne fanelen e milanit. keshtu perfundoi ndeshja dhe milan prap mbet ne vendin e 3 ne renditjen tabelare ne serie a.

ac milan :: Ac Milan :: Lajmet e Portalit-