Deni

Numri i postimeve : 134
Join date : 14/10/2008

inter fiton nga nje gol me dor Empty
MesazhTitulli: inter fiton nga nje gol me dor   inter fiton nga nje gol me dor Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 4:48 am

ne derbin e javes se 24 ne serie a inter - milan zikaltrit shenuan fitore . golin e par ne ndeshje e shenoi braziliani adriano. mirpo pas shum perseritjeve te atij goli doli se adriano kishte shenuar gol me dor . keshtu milano u denua shum . golin e dyt ne ndeshje e shenoi prap interi nepermjes shkaut stankoviq . keshtu perfundoi pjesa e par. ne pjesen e syt u shenua edhe nje gol kessaj rradhe nga milani nepermjes talentit brazilian alexandre pato . deri ne fund milan beri presion ne porten e julio cesar . mirpo ky i fundit shpetoi shum her porten ziekalter duke ndalur shum goditje. keshtu milan veq po i largohet me shum titullit te kampionit . tani ajo eshte 11 pik larg interit kryesues ne serie a . mirpo milanezet asnjeher nuk dorezohen dhe deri ne fund ka shum andaj ka ende shpresa.

ac milan :: Ac Milan :: Lajmet e Portalit-