Deni

Numri i postimeve : 134
Join date : 14/10/2008

milan barazon ne udhëtim Empty
MesazhTitulli: milan barazon ne udhëtim   milan barazon ne udhëtim Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 8:51 am

skuadra rosonere ajo e milanit nuk ka arritur te mar me shum se nje pik nga nje udhtim qe doli te jet i veshtir . te paret ne epersi kaluan vendasit (torino) me nje gol te bukur. vetem pas me pak se 3 minutash talenti i ri brazilian alexandre pato ndali gezimin e madh te shikuesve duke barazuar rezultatin . ateher kur nuk pritej vetem pas 2 minutave magjistari i milanit ronaldinho kaloi ne epersi rosoneret duke shenuar nje gol fantastik nga nje goditje e lir . kur pritej se skuadra torineze do te dorezohej dhe piket e plota do te shkonin ne qytetin e milanit torino barazoi rezultatin qe i jep te dyjave skuadrave nga nje pik